آزتکاسکاندیناویسلتیکمصرموجوداتهندیونان

شیپ شیفتر(ShapeShifter)

شیپ شیفتر

شِیپ شیفتر (Shapeshifter) یا همان تغییر شکل دهنده یک موجود انسان مانند است که میتواند خود را به یک شکل دیگر در بیاورد.آن ها دو نوع هستند. یک نوع که به یک حیوان تبدیل می شوند و نوع دیگر آن دسته هستند که شکل یک انسان دیگر را می دزدند.آن هایی که تبدیل به یک حیوان می شوند خود دسته ای جدا هستند و نام های مختلف دارند اما به طور کلی وقتی نام شیپ شیفتر می آید ما درباره آن دسته که شکل انسانی دیگران را می دزدند حرف میزنیم.

لطفا در صفحات اجتماعی ما عضو شوید
اینستاگرام=monsterpedia.ir
کانال=@monsterpedia

شیپ شیفتر

وقتی که شیپ شیفتر شکل یک نفر را می گیرد پوست،ناخن ودندانش میریزد تا کاملا به شکل شخص مورد نظر در بیاید.علاوه بر شکل ظاهری،شیپ شیفتر ذهن طرف را هم می دزدد و به افکار و خاطرات فرد دسترسی دارد. برخی بر این باورن که فرد باید زنده باشد تا شیپ شیفتر اطلاعات را به نوعی از ذهن او دانلود کند.بعضی از آن ها می توانند درجا تغییر شکل بدن اما معمولا برای شیپ شیفتر های ضعیف چندین ساعت طول می کشد.علاوه بر انسان،این موجود میتواند شکل موجود های سوپرنچرالی دیگر مانند خون آشام یا گرگینه هم بدزدد و تمام خصوصیات فیزیکی آن ها مانند دندان نیش یا پنجه و ناخن های بلند را شامل می شود.شیپ شیفتر آلفا(اولین شیپ شیفتر) میتواند بدون پوست ریزی و در عرض چند ثانیه تغییر شکل دهد.

برای کشتن آن ها گلوله نقره یا هرنوع سلاح نقره ای کافیست زیرا باعث سوختن اعضا بدن این موجود می شود.از نقاط ضعف این موجود می توان به شناسایی شدن توسط سگ و درخشیدن چشم ها در تماس مسقتیم نور اشاره کرد.

قدرت ها و توانایی های شیپ شیفتر ها

از انجایی ک هآن ها  می تواند به راحتی تغییر شکل دهد پس می تواند اعضای بدن از دست رفته را بازیابی کند و زخم هایی که کشنده نیستند رو درمان کند.

شیپ شیفتر قدرت تله پاتی دارد و می تواند به ذهن قربانی دسترسی داشته باشد برای همین شخص را زنده نگه می دارد.

قدرت تقلید صدا دارد به گونه ای که برای تقلید صدا، نیاز نیست حتما شکل شخص را بدزدد.

با اینکه مانند انسان ها هستند اما قدرت فوق العاده ای دارند.مثلا شیپ شیفتری که شکل یک بچه را  دزدیده به راحتی می تواند از پس یک انسان بالغ بر بیاید و حتی با دست های خالی یک انسان معمولی را تیکه و پاره کند.

در مقابل اغلب آسیب ها مقاوم اند مگر اینکه از سلاح نقره ای استفاده شود.مانند بسیاری از موجودات دیگر زخم نقره دیر درمان می شود.

سرعت بالاتری نسبت به انسان ها دارند و حتی چابکی آنان به حدی است که می توانند گلوله را جاخالی بدهند.

نوشته های مشابه

‫۵ نظرها

  1. Omg…
    حتی میتونن خودشونو شبیه بقیه موجودات سوپرنچرالی کنن?
    توی سریال سوپرنچرال که پوست مینداختن خیلی چندش بودن ?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 7 =


همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن